Příběh FX restaurace 2020-07-28T09:36:10+00:00

Nejstarší vegetariánská restaurace v ČR

FX Galerie

Galerie je naším staro-novým barem. Tato část restaurace byla pojmenována na základě její dřívější funkčnosti jako Galerie výstavní. Po delší odmlce se vracíme k této původní funkci a opět začínáme v těchto prostorách vystavovat a dáváme tak šanci nejen začínajícím umělcům. Celkem je možno pohodlně usadit na 40 hostů. Tato část restaurace je navíc obohacena o DJská a jiná vystoupení. Velmi oblíbená je též část restaurace s příhodným názvem VIP, která je částečně oddělena od ostatních stolů v restauraci na vyvýšeném ohraničeném stupínku. Nabídka menu je ve stejném rozsahu jako u ostatních dvou restaurací Café a Lounge. Galerie též slouží jako salónek pro privátní večírky, je jí možno uzavřít a uspořádat zde menší produkci včetně odlišné nabídky cateringu.

FX Café

Již při vstupu vás přes skleněné výlohy upoutá anticky vyhlížející a útulné Café. Je vám k dispozici rozsáhlé vegetariánské menu podávané ve všech částech restaurace. Ochutnáte zde vynikající a zdravá jídla z řecké, indické, thajské, mexické a italské kuchyně servírované až do pozdních nočních hodin. O víkendech nabízíme americký styl snídaně brunch s širokou nabídkou vaječných omelet, vaflí a kombinovaných menu.

FX Lounge

K příjemnému strávení volného času je určen Lounge. Tlumená světla, pohodlná křesla a sofa v orientálním stylu, bar s nabídkou více než 100 nápojů. Kvalitní hudební reprodukce dotváří příjemnou atmosféru v plně klimatizovaném prostředí.