Čtvrteční mejdany

FX-Bounce logo

FX BOUNCE - HUDEBNÍ PARTY

FX BOUNCE! je jedna z hlavních oficiálních nocí pražského luxusního klubu Radost FX. Autorem a zároveň rezidentem čtvrtečních FX Bounce! nocí je DJ Kwé (360 Production), který začal dělat produkci těchto nocí v září 2005.

Hojně navštěvované čtvrky v hudebním klubu Radost FX se staly za svou více než dvou a půl letou existence klasikou a dlouhodobě drží prim čtvrtečních klubovek v Praze. Noc je postavena na kvalitním party deejayingu, plném parketu lidí, příjemné obsluze na barech, čistém a plně klimatizovaném klubu v centru Prahy. Celkovou atmosféru noci dotváří plasma TV + projekce speciálních DVD´s. FX Bounce! čtvrtky startují úderem 22:00 a končí zpravidla v 05:00 ráno. Vstup do klubu od 18ti let a holky to mají celou noc gratis.

HOSTÉ FX BOUNCE PARTY

KDO UŽ U NÁS BYL? Rezidentní jádro FX Bounce! nocí tvoří na scéně dost známá jména DJs: Kwé (FX Bounce!), Noir (War Trak Posse), Jorgos (War Trak Posse), Maztah (Illuzionists DJs), Rawal (Funky Doggz Squad), Kolack (War Trak Posse). Ty zpravidla doplňují hosté - troufáme si říct, že kompletní elita domácího party deejayingu + ostatní známá jména drtící své sety víkend co víkend po klubech v Čechách a na Moravě, na Slovensku, v Německu, v Belgii, v Americe… DJ Mike Trafik, DJ Wich, DJ Orion, DJ Cash Money (USA), DJ Maxxx (D), DJ Swordz (B), DJ Tweet (B), DJ Kappa (SK), DJ Flip (IR), DJ Abdul52, DJ Omar, Aphect, DJ Brainythug, DJ LPD, DJ Chocolatic, DJ D-Tonate, DJ Buik, DJ Pow´Em, DJ Sticky Dojah (D), DJ Logic, DJ Lu2, DJ Flux, DJ Saybon a řada dalších. Program je jednou měsíčně obohacen živou breakdance show v podání těch nejlepších českých bboys – NGStars, Disko Satelit, Torzo Breakers, Pentifull Breakers, Semtex Squad… Občas do programu zařadíme i živé vystoupení lokálních rapových skupin, za zmínku stojí Kontrafakt (SK), solo Rytmus (SK), Nironic feat. DJ Wich (USA/CZ), Emdee (UK), Kamikaze feat. DJ Phingraprint (USA)...

www.fxbounce.com